Jeśli Twoją drugą naturą jest natura podróżnika, ale wciąż ją ukrywasz, bo jest tyle rzeczy ważniejszych albo po prostu lubisz brać z życia więcej – to właśnie stworzyliśmy coś dla Ciebie.

Arkop – Wspieramy naturę, Wspieramy marzenia

Wszystkich naszych Partnerów handlowych – sklepy detaliczne, które kupują nasze produkty i współpracują z nami w tworzeniu marki naszych produktów jak również wszystkie firmy, które do grona naszych Partnerów handlowych pragną dołączyć, zapraszamy do świetnej zabawy oraz do udziału w Programie – Arkop Go Partner!

Każdy, kto dokona zakupów naszych Produktów o wartości co najmniej 125 000 zł, otrzyma Voucher o wartości 5 000 zł, pozwalający na zakup wymarzonej wycieczki zagranicznej w renomowanym biurze podróży.

A może nie interesują Cię teraz podróże i wolałbyś np nowy telefon, rower albo hulajnogę? Niczym się nie przejmuj ! Odbierz kartę premiową SODEXO i sam decyduj jaki prezent sprawi Ci największą radość.

Nie narzucamy nic, tylko pomagamy spełniać Wasze Marzenia.

Ponadto na Uczestników, którzy dokonają zakupów za określone kwoty czekają atrakcyjne Nagrody II , III oraz IV stopnia, czyli Vouchery biura podróży oraz plecaki turystyczne lub polary.

Jak to zrobić?

  • Zarejestruj się do programu online
  • Zbieraj punkty
  • Odbieraj Nagrody!

Masz pytania?  

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij